Kategorijas
Par mums

Palīdzība īstajā brīdī!

Ja skaties šo lapu, tad, visticamāk, tev ir radušies jautājumi par BIS.

Sazinies ar mani – es ar savu komandu centīsimies atrisināt problēmsituācijas Bisā pēc iespējas ātrāk – dodot padomu kā pareizi rīkoties konkrētajā situācijā, nepieciešamības gadījumā piesakot kļūdu labojumu BIS atbalsta komandai.

Par sadarbības formu vienosimies!

Īsumā par mani

Kopdzīve ar BIS ‘būvniecības informācijas sistēma’ tika uzsākta jau 2014. Tika izveidotas sistēmas, kuras palīdzētu darbam ar BIS, lielākajiem sertificēšēsanas cetriem – LBS, LEEA, LSGŪTIS. No 2018. gada septembra līdz 2020. gada oktobrim darbojos BVKB BIS atbalsta nodaļā, kurā man bija tas gods iedziļināties BIS dzīvē no atbalsta puses. Kopā ar kolēģiem vadījām  gan būvvalžu, gan TNI darbinieku apmācības, kā arī risinājām dažādas sarežģītības problēmsituācijas BIS lietotājiem.

Tagad darbojos kā Jūsu BIS konsultants – vadu vebinārus, apmācības un konsultācijas uzņēmumiem, kuri man ir izvēlējušies par savu konsultantu. Sadarbības partneru pulkā ir tādi uzņēmumi, kā Merks, Velve, A.C.B, Woltec, 8. CBR, Piche, Bererix, Balta istaba, Vinda, LEEA, LBS, LBS konsultants un daudzi citi. Paldies Jums par uzticību un novērtējumu!


Tavs konsultants BISAM
jautajums@bisam.lv
Apmācības // Konsultācijas // Vebināri // Tehniskais atbalsts