Ikdienas jautājumi par BIS

!!! Jautājumu pievienojam nospiežot pogu ‘Pievienot jautājumu’. Jautājums tiks atrādīts pēc redaktora pārbaudes un atbildes sniegšanas.

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:Jautājumi par BISNevaru pievienot polises

Nevaru pievienot polises

Nevaru pievienot polises. Neņem pretī - neatpazīst. Varēju ievadīt ERGO kā izdevēju, bet uz priekšu tāpat nevar tikt. Polise pielikumā.

 

Maija

Ja sadaļā Atbildīgā iestāde ieķeksējam Vēlos saņemt atzīmi par būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildi un vēlamies iesniedzot dokumentus būvvaldei uzreiz nonākt stadijā 'būvdarbi', tad mums ir jāaizpilda 2 jaunas sadaļas -
līgumi, apdrošināšana - attiecināmas uz būvdarbu dalībniekiem.
Lai mēs varētu aizpildīt sadaļu apdrošināšana, mums ir jāatgriežas uz sadaļu Iesaistītie dalībnieki un pievienojam būvniecības dalībniekus (piemēram atbildīgais būvdarbu vadītājs, būvdarbu veicējs, autoruzraugs u.t.t.).

Pēc tam atgriežamies uz sadaļu apdrošināšana un pie polises ņēmēja varēsim izvēlētie pievienotos pie iesaistītajiem dalībniekiem.

Tas viss attiecinās uz būvdarbu dalībniekiem.
Ja mums ir nepieciešams pievienot projektētāja polisi, tad tā tiek pievienota kā līdz šim - pie projekta, piemēram, izveidojot, jaunu sadaļu un tajā pievienojot nepieciešamās polises.