Ikdienas jautājumi par BIS

!!! Jautājumu pievienojam nospiežot pogu ‘Pievienot jautājumu’. Jautājums tiks atrādīts pēc redaktora pārbaudes un atbildes sniegšanas.

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:Jautājumi par BISJautājums par pilnvaru sadaļu

Jautājums par pilnvaru sadaļu

 

Labdien!
Jautājums par pilnvaru sadaļu.
Mūsu daudzdzīvokļu mājai ir izstrādāts renovācijas projekts un nepieciešams balsojums par projekta iesniegšanu ALTUM, pēc tam būs nākamais un nākamais balsojums... Ne visi dzīvokļu īpašnieki dzīvo uz vietas, citi ārzemēs. Mājas iedzīvotājiem radies jautājums par pilnvarām.
Jautājumi:
1. vai BIS sistēmā var pilnvarot personu, lai piedalītos mājas kopsapulcēs KLĀTIENĒ un balsotu par renovācijas jautājumiem vai tomēr sistēmā vada TIKAI pilnvaras e-sapulcēm tiešsaistē?

2. Norādīts,ka jāpievieno datni. Tā ir obligāta? Vai ar datni jāsaprot tikai elektroniski parakstītus dokumentus (e-doc) vai der citi faili (word,pdf)?

Vienkārši nav skaidrs vai pilnvaras sistēmā veido tikai darbam tiešsaistē vai tomēr tās ir derīgas arī sapulcēm,kas notiek reāli dzīvē.

Nav skaidrs kādas datnes (formāti) ir derīgi. Vai ir jābūt obligāti elektroniski parakstītem dokumentiem vai nē.

Paldies par atvēlēto laiku!

Ar cieņu,
Vineta

Labdien, Vineta!
Ceru, ka sapratu jautājumus pareizi.
1/Pilnvarojumi BIS attiecas tikai uz procesiem BIS. Piemēram, mēs pilnvarojam kādu personu veikt darbības BIS mūsu vietā.

2/ Pie pilnvaras nav obligāti jāpievieno datne. Izveidotā pilnvara tiek parakstīta ar sistēmas parakstu.

Ceru, ka atbildēju uz Jūsu jautājumiem. Ja vēl ir kādi jautājumi, rakstiet, zvaniet. Jautājumus var uzdot arī FB grupā Jautājumi par un ap Būvniecības informācijas sistēmu